Osobowość biznesowa
Mistrz zadań.
Właściciel biznesu zorientowany na system.
Mistrzowie Zadań to osoby tworzące arkusze kalkulacyjne, wypełniające listy kontrolne, rozliczające budżety, tworzące systemy. Skupiają się na czarno-białych, drobiazgowych szczegółach prowadzenia biznesu. Lubią procedury księgowe, czytanie podręczników, przestrzeganie protokołów i dostrajanie procesów w celu poprawy wyników biznesowych. Dążą do osiągnięcia perfekcji w każdym przedsięwzięciu, a dokładność jest kluczowa dla ich codziennych działań. Na imprezie możesz znaleźć Mistrza Zadań przeglądającego półki z książkami gospodarza, dyskutującego o najlepszym sposobie pieczenia ryby, weryfikującego przyprawy na półce gospodarza lub wprowadzającego imprezowiczów w instrukcję skomplikowanej gry z wieloma krokami i zasadami. Precyzja to ich chleb powszedni. Mistrz Zadań ma doskonale zorganizowany kalendarz, biuro i system plików dla każdego aspektu swojej działalności i zauważy, jeśli coś jest nie na miejscu. Takie osoby lubią pracę w ramach stworzonych systemów, które gwarantują jej wysoką jakość i realizację zadania w terminach.

Prawdopodobne jest, że Mistrz Zadań, chce spędzić większość swojego czasu na administracyjnych i organizacyjnych aspektach działalności, przez co często potrzebują wsparcia do sprzedaży i marketingu. Chętnie zatrudniają osoby, które mają naturalną skłonność do działania w tych obszarach, stąd są w stanie stworzyć dobrze naoliwioną, działającą maszynę i zarazem dochodowy biznes.

Mistrz Zadań cieszy się biznesem, który wymaga wielu codziennych czynności zorientowanych na zadania. Jeśli są w stanie stworzyć i zrealizować listę kontrolną działań, będą mieli wielkie poczucie spełnienia w swoim codziennym życiu! Mistrz Zadań może nie lubić biznesu, który wymaga agresywnej sprzedaży, częstego angażowania się w życie społeczne lub kreatywnego marketingu.

Informacje dodatkowe
Czy możliwe jest identyfikowanie się z więcej niż jednym profilem osobowości biznesowej ?
W wielu przypadkach dana osoba może mieć dwa dominujące obszary; na przykład, może być najbardziej określona jako Osoba nastawiona na cel, ale również silnie identyfikować się z Osobą Towarzyską. W takim przypadku może się okazać, że niektóre z codziennych zadań wymaganych w pracy osoby z branży edukacyjnej są dla Ciebie możliwe do wykonania! Jeśli chciałbyś omówić z nami swój Profil Sprzedaży, skontaktuj się z nami, a my omówimy wyniki.
  Który profil osobowości biznesowej jest najlepszy pod kątem franczyzy?
  Niezależnie od tego, jaki jest Twój dominujący typ osobowości, przekonasz się, że są pewne zadania w biznesie edukacyjnym, franczyzie dla dzieci lub biznesie opartym na usługach, do których naturalnie się skłaniasz, a inne zostawiasz na ostatnią chwilę lub wolisz delegować. Ważne jest, aby wiedzieć, na czym się skupić, aby móc otoczyć się najlepszymi współpracownikami i partnerami, którzy pomogą nam w zarządzaniu pełną listą kluczowych obowiązków potrzebnych w naszym biznesie. Zrozumienie swojego profilu sprzedaży jest doskonałym pierwszym krokiem do określenia swoich mocnych i słabych stron, a także określenia rodzaju działalności, która zapewni Ci największe poczucie spełnienia i największy potencjał sukcesu.

  Dzięki naszym doświadczeniom w organizacji ponad tysiąca franczyz jesteśmy pewni, że możliwość odniesienia sukcesu w biznesie edukacyjnym jest możliwa dla każdego typu profilu biznesowego!

  Bez względu na to, jaką drogę biznesową wybierzesz, ważne jest, abyś zrozumiał codzienne czynności, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

  Jeśli chciałbyś uzyskać pomoc w określeniu, jaki rodzaj współpracy z AMAKids będzie najlepiej pasował do Twoich celów zawodowych, rodzinnych i finansowych, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością Ci pomożemy!
  Zarezerwuj omówienie wyniku testu
  Udostępniam Tobie mój kalendarz.
  Wybierz dogodny termin i godzinę.
  Made on
  Tilda